Ogłoszenia – 22.05.2022

OGŁOSZENIA     22.05.2022 r.
Hoczew
6 Niedziela Wielkanocy

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. W środę o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
  1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Łucja, Aniela i Antoni Łuczejko – od Tadeusza z rodziną.
Wtorek:
  1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Katarzyna, Antoni i Stanisław Łuczejko – od siostry Zofii.
  1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Hubert Gorczyński – od Witolda z rodziną.
Czwartek:
  1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Maria Benewiat – od dzieci.
Piątek: + Henryk Roś – greg.
Sobota:
  1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Joanna Pisz – od córki.
Niedziela: 8.30:

1. + Henryk Roś – greg.
  2. + Piotr Bober – od cioci Basi Roś z mężem.

12.00:

Za parafian i za dzieci przeżywające Rocznicę I Komunii św.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie Kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii Pani Edycie Zając i Pani Edycie Mikołajczak. Serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania proszę rodziców dzieci rocznicowych.
  2. Trwamy w miesiącu maju – każdego dnia modlimy się do Matki Bożej przez śpiew Litanii Loretańskiej. Nabożeństwo po Mszy św. połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. Za tydzień na sumie, przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św. dzieci z klasy czwartej.
  4. W następną niedzielę w liturgii Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiciele Rady Parafialnej, w dzisiejszą niedzielę w przedsionku Kościoła prowadzą zbiórkę wpłat rodzinnych na cele parafialne. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i zrozumienie.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, w przedsionku kościoła.
  7. Na radosne wyznawanie wiary w Chrystusa zmartwychwstałego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

OGŁOSZENIA      22.05.2022 r.
Nowosiółki
6 Niedziela Wielkanocy

1. W tym tygodniu msze święte we wtorek na cmentarzu Msza żałobna o godz. 16.00 i w czwartek w kościele o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

W tym tygodniu polecimy następujące intencje:
Wtorek:
16.00  Msza pogrzebowa

+ Robert Kwiek

Czwartek:
+ Stefania Winiarczyk – od córki Anny z rodziną.
Niedziela: + Kazimierz Bielanicz w 9 rocz. śmierci, Helena Bielanicz – od syna Jacka z rodziną.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej niedzieli rodzinom Pani Iwony Urban i Pani Anny Kosiarskiej – serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień zapraszam Panie Jadwigę Leicht i Danutę Bogusz. Przypominam że dyżur sprzątających rozpoczyna się w poniedziałek i kończy się w niedzielę.
  3. Za tydzień na sumie w Hoczwi, przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św. dzieci z klasy czwartej.
  4. W następną niedzielę w liturgii Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Na cmentarzu została wykoszona trawa i bardzo proszę posprzątać groby i pozabierać znicze. Prosimy także o wpłatę składki na koszenie trawy w wysokości 30 zł od rodziny, oraz od mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia – również 30 zł.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, i Mały Gość Niedzielny po 5 zł.
  7. Na radosne wyznawania wiary w Chrystusa zmartwychwstałego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.