Ogłoszenia – 18.02.2024

HOCZEW
I Niedziela Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. W środę o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek: + Jan i Rozalia Mamak – od Kazimierza i Agnieszki.
Wtorek: + Michał Benewiat i Aniela Benewiat w rocz. śmierci – od Zofii i Tadeusza Urban z rodziną.
Środa:
  1. + Stefanię Giefert – od Adama Giefert z rodziną z Nowotańca.
  2. + Krystyna Mazur – od Stanisława i Danuty Łuczejko.
Czwartek: + Helena.
Piątek: Z okazji 50 rocznicy ślubu Krystyny i Mieczysława Pyzocha – Msza Św. dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu – od dzieci z rodzinami.
Sobota:
  1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną – od Zofii.
  2. + Stanisława Benewiat w 1 rocz. śmierci – od syna Łukasza z żoną.
Niedziela: 8.30:

+ Maria Szpojnarowicz w 18 rocz. śmierci – od Grażyny z rodziną.

12.00:

+ Krystyna Mazur – od Kazimierza i Agnieszki Mamak.

15.00:

Za parafian.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie Kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii rodzinom pani Zofii Baran i Renaty Masaj a pani Elżbiecie Bończak za ofiarę na kwiaty – serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu prosimy kolejne dwie rodziny.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 a po niej Msza św.
  3. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu po południu o godz. 15.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach będzie dodatkowa Msza św. Składka zbierana na nabożeństwie Gorzkich Żali, będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu i wystrój świąteczny.
  4. Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu, a po Mszach św. zbiórka do puszek na misje Ad gentes.
  5. Ze sprzedaży placków, udało się zebrać kwotę 2840 zł. Ofiary te, będą przeznaczone na remont kaplicy Balów. Paniom z Koła Gospodyń z Dziurdziowa i ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Umacniajmy się czytaniem prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny po 10 zł.
  7. Na umacnianie naszych więzi rodzinnych, małżeńskich, na piękne trwanie przy Chrystusie w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu, przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

.

NOWOSIÓŁKI
I Niedziela Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu msze święte w czwartek i piątek o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
    W następną niedzielę odprawimy następujące intencje:
Czwartek: + Roman Barański w 30 dzień po śmierci – od syna Krzysztofa z rodziną.
Piątek: + Wanda Mycio w 2 rocz. śmierci – od siostry Ireny z rodziną.
Niedziela: 10.00:

1. + Paulina Krajewska w 10 rocz. śmierci – od syna Zdzisława z rodziną.
  2. Z okazji 50 rocz. ślubu Zdzisławy i Stanisława Łaniak – Msza św. dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia.
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę rodzinom pani Laury Łoszycia i Janiny Daraż – serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień do sprzątania proszę panie Lucynę Łuczków i Annę Bojanowską.
  2. W następną niedzielę, składka jest przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszego Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary i gdyby kogoś nie było w kościele, a chciałby wpłacić na ten cel, to będzie można to uczynić u Radnych.
  3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00, a po niej Msza św.
  4. Gorzkie Żale są w niedziele Wielkiego Postu o godz. 9.45,  z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św.
  5. Za tydzień składka do puszek na misje Ad gentes.