Ogłoszenia – 07.08.2022

OGŁOSZENIA    07.08.2022 r.
Hoczew
19 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. W środę o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:  + Stanisławę, Tadeusza i Józefę.
Wtorek: + z rodziny Giefert – Tadeusza, Stanisława, Annę, Franciszka i Krystynę.
Środa + Marię i Antoniego Gnap – od rodziny.
Czwartek: + Czesława Obławskiego i Jolantę Łuczejko – od Zofii Szafran.
Piątek: + Anielę Lenio w 3 rocz. śmierci – od córek Marty i Krystyny z rodzinami.
Sobota:
  1. O nawrócenie grzeszników, za konającymi i za duszami w czyśćcu cierpiącymi.
  2. + Rodziców Anielę i Michała Michniewicz – od Zofii.
Niedziela: 8.30:

1. Za parafian.
  2. + Sabina Nowak – od pracowników.

12.00:

Z Róży pani Marii Łuczejko – Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży, a dla zmarłych z tej róży o nagrodę nieba.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii Pani Annie Barzyckiej i pani Danucie Roś, a pani Katarzynie Roś za ofiarę na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu  do sprzątania proszę kolejne dwie rodziny.
  2. Trwamy w miesiącu sierpniu – miesiącu trzeźwości.
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Pana Jezusa i zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
  4. W najbliższą sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie. O 17:30 różaniec fatimski, następnie msza święta i procesja fatimska wokół kościoła.
  5. W następny poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 będzie dodatkowa Msza św. przy kaplicy w Dziurdziowie.
  6. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt będzie można przynosić do 25 sierpnia i składać w rogu parkingu po prawej stronie. Przychody z tej akcji będą przekazane na działalność misyjną  ks. Jacka Żygała,  pracującego w Peru.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, w przedsionku kościoła.
  8. Wszystkim życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli. Niech Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.

OGŁOSZENIA    07.08.2022 r.
Nowosiółki
19 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św.
    W następną niedzielę odprawimy następujące intencje:
Niedziela:
  1. + Jadwiga Szczurek w 21 rocz. śmierci – od męża.
  2. + Wiesław, Karol i Maria Wojtanowscy, + Rozalia Dębińska – od Grażyny z mężem.
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej niedzieli rodzinom Pani  Moniki Jarema i Ogarek Bogumiła  –  serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień zapraszam Panie: Łaniak Agnieszkę i Edytę Zięba. Przypominam, że dyżur sprzątających rozpoczyna się w poniedziałek i kończy się w niedzielę.
  2. Trwamy w miesiącu sierpniu – miesiącu trzeźwości.
  4. W następny poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 będzie dodatkowa Msza św. przy kaplicy w Dziurdziowie.
  5. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt będzie można przynosić do 25 sierpnia i składać w rogu parkingu po prawej stronie. Przychody z tej akcji będą przekazane na działalność misyjną  ks. Jacka Żygała,  pracującego w Peru.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, w przedsionku kościoła.
  7. Wszystkim życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli. Niech Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.