Ogłoszenia – 12.05.2024

HOCZEW
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. W środę o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
  1.  O nawrócenie grzeszników, za konającymi i za duszami w czyśćcu cierpiącymi.
  2. ++ Rodziców Stanisława i Stanisławę – od córki.
Wtorek: O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.
Środa:
  1. + Kazimierz Mikołajczak – od Bronisława i Łucji Nóżka.
  2. + Robert Kwiek – greg. od kolegów syna z liceum, od rodziny Wójcików oraz od rodziny Węgrów.
Czwartek: + Katarzyna Piłat w 7 dzień po śmierci – od córki Marii z mężem i rodziną.
Piątek: W intencji Panu Bogu wiadomej.
Sobota: Za parafian.
Niedziela: 8.30:

+ August i Janina Wasylewicz.

12.00:

W intencji dzieci I Komunijnych i ich rodzin.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie Kościoła oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii rodzinom Grażyny Gnap i Wiesława Gnap – serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu proszę do sprzątania kolejne dwie rodziny.
  2. Trwamy w miesiącu maju – każdego dnia modlimy się do Matki Bożej przez śpiew Litanii Loretańskiej. Nabożeństwo po Mszy św. połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, szczególnie dzieci i młodzież, których tak mało widzimy w Kościele.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Rafał Masłyk zamieszkały w Żerdence i Karolina Anna Masłyk zamieszkała w Żerdence – zapowiedz II.
  4. Do nabycia w zakrystii Gość Niedzielny po 10 zł.
  5. Na radosne wyznawanie wiary w Chrystusa zmartwychwstałego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

.

NOWOSIÓŁKI
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu msze święte we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
    W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
Greg. + Robert Kwiek – od cioci Krystyny Kwiek z Siemiechowa, od od Koła Gospodyń z Zahoczewia oraz od kuzynki Sabiny i Jurka Jezior.
Wtorek: Greg. + Robert Kwiek – od kuzynki Beaty i Bogdana Semla, od kuzyna Roberta i Ireny oraz od kuzynki Edyty i Geralda Resz.
Czwartek: Greg + Robert Kwiek – od Stanisława i Grażzyny Roś, od Wioletty i Adama Roś oraz od Anny i Marka Roś.
Piątek: Greg  + Robert Kwiek – od kolegi Stanisława, od Ani i Daniela Krechlik, oraz od Stanisława i Zdzisławy Łaniak.
Sobota:
Greg. + Robert Kwiek – od kuzyna Mirosława z rodziną, od kuzyna Mieczysława Guzik z rodziną oraz od kuzyna Mariusza Kwiek z rodziną.
Niedziela: 10.00:
Greg. + Robert Kwiek w 2 rocz. śmierci – od żony z dziećmi.
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Paniom Grażynie Bober i Agnieszce Szczepka – serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień zapraszam panie Danutę Bodnar i Dominikę Wojtowicz. Bardzo proszę wykosić trawę koło kościoła. W tym tygodniu zakończy się koszenie cmentarza, bardzo proszę o porządki na grobach bliskich.
  4. Do nabycia w zakrystii Gość Niedzielny po 10 zł.