Ogłoszenia – 23.01.2022

OGŁOSZENIA     23.01.2022 r.
Hoczew
3 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy. W środę o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
  1. + Kazimierz Gierla – od rodziny.
  2. + Julia, Franciszek, Edward Benewiat – od Krystyny Płoszaj z Rodziną.
Wtorek:
  1. + Paulina Szynal w rocznicę śmierci, + Jan i Józef.
  2. + Jan Orzechowski w 4 rocz. śmierci – od żony, dzieci i wnuków.
  1. + Stanisław Zarzyczny – od Marii i Józefa Łuczejko.
  2. + Giefert Stanisław – od syna z rodziną.
Czwartek: Z okazji 90 rocznicy urodzin Stanisławy – Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla mamy, babci i prababci. – od rodziny.
Piątek: + Jan Kosztyła – od rodziny Pękalskich.
Sobota:
  1. + Stefan Capar – od rodziny Petreckich z Bereźnicy.
  2. + Stanisław Zgłębicki – od cioci Anny Giefert.
Niedziela: 8.30:

1. Za parafian.
  2. + Krystyna Hatała – od koleżanek.

12.00:

+ Stanisław Zarzyczny w 30 dzień po śmierci – od siostry Danuty z mężem.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie Kościoła oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii rodzinom  pani Haliny Karkoszka i pani Anny Sawa. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję także za złożoną ofiarę na potrzeby parafii paniom Zofii Capar i Joannie Capar. W nadchodzącym tygodniu prosimy kolejne dwie rodziny.
  2. We wtorek Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.
  3. Ze względu na pandemię koronawirusa, bardzo proszę , aby w kościele bezwzględnie przestrzegać zasad sanitarnych i obowiązkowo nosić maseczki.
  4. Umacniajmy się czytaniem prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny po 8 zł. a Haryzmat po 4 zł.

.

OGŁOSZENIA      23.01.2022 r.
Nowosiółki
3 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu msze święte we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00 Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu polecimy następujące intencje:
Wtorek:
+ Winiarska Maria – od Romany i Wiesława Barańskich.
Czwartek:
+  Aniela Kłapkowska – od rodziny Kielarów z Iwonicza.
Piątek:
+ Katarzyna Górska – od Grażyny i Zdzisława Bober.
Niedziela: 10.00:

+ Bazyli, Agata, Jan, Ewa, Tekla i Anna.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę  –  Paniom Annie Krechlik i Beacie Barańskiej – serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień do sprzątania proszę panie Gabriela  Barańska i Helena Prach.
  2. We wtorek Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.
  5. Na umacnianie naszych więzi rodzinnych, małżeńskich, na piękne trwanie przy Chrystusie przyjmijcie Boże błogosławieństwo.