Ogłoszenia – 18.09.2022

OGŁOSZENIA    18.09.2022 r.
Hoczew
25 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. W środę o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
  1. + Rodzice Antoni i Maria, + Edward Orłowski – od Bronisławy z rodziną.
  2. + Władysław Ziębański – od córki Zofii.
Wtorek: + Roman Baran – od Barbary i Roberta Mamak.
Środa:
  1. + Jan i Andrzej Podstawski – od Macieja z rodziną.
  2. Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
Czwartek: + Stanisław Zgłębicki – od żony.
Piątek: + Mariusz Podstawski – od Zofii Capar.
Sobota: + Hubert Gorczyński – od Witolda z rodziną.
Niedziela: 8.30:

+ Stanisław Zgłębicki – od syna z żoną i dziećmi.

12.00:

+ Czesław Obławski i + Jolanta Łuczejko – od Czesława Łuczejko z rodziną.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom pani Beaty Rabickiej i Zofii Urban – Serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu  do sprzątania proszę kolejne dwie rodziny.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    Sylwester Mieczysław Roś
  3. Dzisiejszej niedzieli przeżywamy dzień Środków Społecznego Przekazu – składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
  4. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca, w tym roku będzie 01.10.2022 r do Przysietnicy. Chętnych na wyjazd proszę o zgłaszanie się w zakrystii. Zapisy do następnej niedzieli.
  5. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, w przedsionku kościoła.
  7. Wszystkim życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli. Niech Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.

OGŁOSZENIA    18.09.2022 r.
Nowosiółki
25 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 17.00.
    W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Wtorek: + Andrzej Bielanicz – od kolegów z pracy.
Czwartek: + Helena Bielanicz – od koleżanki i kolegów Jacka z Poczty Polskiej.
Sobota:
Msza św. ślubna.
Niedziela:
  1. Za parafian.
  2. Włodzimierz Prystasz w 20 rocz. śmierci – od córki z rodziną.
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej niedzieli rodzinom Pani  Agnieszki Lorenc i Kazimiery Fundanicz – serdeczne Bóg zapłać. Na ten tydzień zapraszam Panie Orynicz Monikę i Orynicz Jadwigę. Przypominam, że dyżur sprzątających rozpoczyna się w poniedziałek i kończy się w niedzielę.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:Sylwester Mieczysław Roś zam. w Nowosiółkach i Kamila Paulina Roś z. d. Stemberska zam. w Nowosiółkach – zapowiedź II.
  5. Do nabycia Gość Niedzielny po 8 zł, w przedsionku kościoła.
  6. Wszystkim życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli. Niech Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.