Ogłoszenia – 10.10.2021

OGŁOSZENIA     10.10.2021r.
Hoczew
XXVIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

W tym tygodniu odprawimy następujące intencje:
Poniedziałek:
  1. + Władysław Pilch – od syna Adama z rodziną.
  2. + Anna Materna – od Zofii i Stanisława Gnap.
Wtorek: + Grzegorz Moskalik – od rodziny Giefert.
Środa: O nawrócenie grzeszników, za konającymi i za duszami w czyśćcu cierpiącymi
Czwartek: + Jan Lenio w 6 rocz. śmierci – od szwagra z rodziną.
Piątek: + Jan Lenio w 6 rocz. śmierci – od sióstr Marty i Krystyny z rodzinami.
Sobota:
  1. + Michał Mulik – od córki Bożeny z rodziną.
  2. + Władysław Smoleń – od chrześnicy Małgorzaty.
Niedziela:  8.30

1. Za parafian.
  2. + Ks. Stanisław Węglarz –  od Marii i Józefa Łuczejko.

12.00  + O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży Pani Anny Roś, a dla zmarłych członkiń o nagrodę nieba

.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie Kościoła oraz za złożoną ofiarę Paniom Zarzycka Maria i Leśniak Dorota. Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu prosimy kolejne dwie rodziny.
  2. Dziś przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Msza Św. i nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00, a w środę nabożeństwo połączone z Nowenną do M.B Nieustającej Pomocy. Bardzo serdecznie zapraszam do licznego udziału , zachęcam do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież – dla dzieci są rozdawane naklejki.
  4. Za tydzień niedziela misyjna. Składka na potrzeby misji.
  5. W następną niedzielę różaniec o 11.30.
  6. Umacniajmy się czytaniem prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny po 6 zł.
  7. Wam drodzy Parafianie i mili goście życzę pięknej i błogosławionej niedzieli i szczególnej opieki Matki Bożej Różańcowej.

OGŁOSZENIA      10.10.2021r.
Nowosiółki
XXVIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu msze święte we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30 . Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu polecimy następujące intencje:
Wtorek:
+ Kazimierz Marcinkowski – od syna Czesława z rodziną.
Czwartek:
+ Maksymilian Znaczko, Pelagia Popowicz, Antoni, Aleksandra, Andrzej, Michał, Paweł Kotyk, Maria Znaczko, Maria Drabiszczak – od rodziny
Piątek: + Stefania Winiarczyk – od syna Krzysztofa z rodziną.
Niedziela: + Ryszard Wojtowicz – od wnuczki Anity Wojtowicz.

1. Trwa miesiąc październik, zachęcamy do modlitwy różańcowej szczególnie dzieci i młodzież.
  2. Dziś przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Po Mszy Świętej będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary. Za tydzień niedziela misyjna – składka przeznaczona ma misje.
  3. Nabożeństwo różańcowe we wtorek, czwartek i piątek o godz.16.30. W pozostałe dni odmawiamy różaniec prywatnie w domu.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę i kwiaty Paniom Zofii Barańskiej i Kamili Barańskiej – Bóg zapłać. Na ten tydzień zapraszam Panie Józefowicz Eugenia i Andruch Stanisława.
  5. W następną niedzielę pół godziny przed Mszą św. różaniec prowadzi róża Pani Danuty Barańskiej.